EP RESOURCES


arrowdown
arrowdown
arrowdown
arrowdown

O NAS

EP RESOURCES PL S.A.

Firma EP Resources PL Spółka Akcyjna zaopatruje polski i czeski rynek w węgiel kamienny energetyczny, importowany węgiel sortowany, a także węgiel pochodzący od polskich producentów. Dostawy trafiają do najważniejszych firm z branży energetycznej, ciepłowniczej i przemysłu chemicznego. EP Resources PL A.S. dostarcza również węgiel sortowany do gospodarstw domowych.

EP Resources PL dostarcza na polski rynek pył węglowy z Sokolova. Jest to drobno mielony węgiel brunatny, który jest alternatywą dla gazu ziemnego i oleju opałowego. Głównymi odbiorcami tego asortymentu są firmy produkujące asfalt.

Firma EP Resources PL, we współpracy z inną spółką zależną grupy EPEM, zajmuje się nabywaniem oraz obrotem produktami spalania węgla.

onas

PRODUKTY

Węgiel

Pył węglowy drobno mielony

Popioły lotne


Kariera


Dołącz do nas

Biznes jest o wynikach, ale bez pracy zespołowej nie da się tego zrobić. Lojalność, samodzielność i współpraca to wartości, na których budujemy nie tylko biznes, ale głównie nasz zespół. Dzięki ludziom, którzy u nas pracują, ich doświadczeniom i entuzjazmowi możemy się wzajemnie przesuwać a jednocześnie przesuwać nasz biznes.

kariera

CO JEST DLA NAS WAŻNE


  • ZOBACZYĆ WYNIKI SWOJEJ PRACY
  • ABY PRACA SPRAWIŁA NAM RADOŚĆ I DAWAŁA SENS
  • PODEJMOWAĆ CODZIENNE WEZWANIA LOGISTYKI
  • POSIADAĆ PIERWSZORZĘDNE KNOW- HOW, I PONOSIĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ, KTÓRA SĘ Z NIM WIĄŻE
  • PODZIELIĆ SIĘ SWOIMI DOŚWIADCZENIEM Z WSPÓŁPRACOWNIKAMI Z INNYCH KRAJÓW, BO NASZA FIRMA MA MIĘDZYNARODOWY ZASIĘG

Aktualności

Skontaktuj się z nami